Hakkımızda

ph-metre.com Türkiyede 15 yılı aşkın tecrübesi olan bir müessesenin ortak girişiminin bir sonucudur.

Şahinler Kimya Bilgisayar ve Tekstil Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti.

 

Gücümüz teknolojik olarak gelişkin ürünleri fiyat - performans ölçeğinde dengede tutmak ve tüm ürün guruplarında kolay kolay rastlanamayacak bir çeşitlilik sunmaktadan ileri gelmektedir.

Laboratuvar teknolojilerini yakından takip eden kadrosu Dünyadaki tüm gelişmelerden haberdardır ve daha Türkiye piyasalarında bulunmayan ürünleri dahi özel ihtiyaç bulunması halinde doğrudan ithal ve tedarik etmektedir.

Son 10 yılda Türkiyede distribütörlük yapan bir çok firmanın distribütörlüklerini bırakması veya değiştirmesi yada eğitimli personellerinin işi bırakması sonucunda arz edilen ürünlere dair istenilen müşteri desteği verilememektedir.Yetersiz bilgi birikimi üretici firmaların marka anlamında güvenilirliğini zedelediği gibi kullanıcıyı da güvenilir tedarikçiler aramaya itmiştir.

ph-metre.com yapısının temel ve bozulamaz özelliklerini çok basit bir biçimde özetlemek mümkündür :

 - Ürünümüz belli...

- Teknik özelliklerimiz belli...

- Fiyatımız belli...

ph-metre.com altyapısı şu anda Avrupanın en iyi e-ticaret altyapılarından biridir. Ancak bu teknik altyapı üstünlüğü insan faktörünü devreden çıkartmamaktadır.

"Herkes her şeyden amatörce anlamalı fakat bir konuda profesyonel olmalıdır."

ph-metre.com kadrosu laboratuvar ekipman ve sarf malzemeleri konusunda profesyoneldir.Kullanıcılar sunulan geniş ürün çeşitliliğine ve uyguladıkları metodlarına bağlı ihtiyaçlarına göre ph-metre.com kadrosu her türlü danışmanlığı sağlamaktadır.

 

m10
m9
m8
m7
m7
m6
m5
m4
Markalar2
Markalar1
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.